SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Moja strona w SWiSH-u - Ocena strony

deepx - Nie 04 Cze, 2006 23:19
Temat postu: Ocena strony
Witam wszystkich,

Prosze o ocene ponizszej strony.
Sugestie i slowa krytyki mile widziane :)
Jezyki narazie niedostepne - czekam na tlumaczenia.

www.hotelonyx-gubin.pl

pozdrawiam,
Deepx

erbe - Nie 04 Cze, 2006 23:31

Strona super, ale mam dwie uwagi. Brak wyjustowania w każdym dziale da sie jakoś jeszcze znieść (chociaż wydaje mi się, że podniosłoby to trochę estetykę), ale suwaka przy 1024x768 już nie bardzo ;)
lord_Weiss - Nie 04 Cze, 2006 23:32

brakuje mi grafiki jakiejś w prawym górnym rogu strony - przez co dnoszę wrażenie , że cała strona jakdyby opada ku dołowi
maroosz - Pon 05 Cze, 2006 08:33

Ja bym delikatnie zmienił albo tło tej wywieszki na klamce. By efekt był bardziej widoczny...wielu ludzi nawet nie zauważy że jest to wywieszka...
Do poprawy dał bym jeszcze ten efekt gdy najedziemy na jakiś dział menu "|" <- zdecydowanie za szybko miga....męczy to oko...troszeczke zwolnij.... :)

Piotr - Pon 05 Cze, 2006 20:07

Dla mnie ... "bomba", dawno nie wiedziałem tu tak schludnie wykonanej stronki.
... :-D=

grave - Wto 06 Cze, 2006 07:56

Mnie się podoba, mam tylko uwagę do podpisu "mamy nadzieję iż pobyt ....", jest troche niewyraźny, chyba ,ze taki był zamysł autora no i może pomyślałbym nad jakimś gradientowym tłem. Ogólnie stronka mi się podoba, jest czysta , lekka i przyjemna.
Pozdrawiam autora.
Grave

deepx - Wto 06 Cze, 2006 10:06

Dziekuje wszystkim za spostrzezenia i uwagi.
Kazda wypowiedz jest dla mnie cenna i daje do myslenia... w zwiazku z czym niebawem kilka zmian.
Do poprawki rowniez ida niektore zdjecia, ktora sa kiepsko skadrowane. Szczegolnie recepcja, pokoj (gdzie uciety jest kawalek lozka) i bar (gdzie nie widac calego luku sufitu).

Pozdrawiam,
Deepx

AproX D - Czw 08 Cze, 2006 17:52

podoba mi się :) - zrobiona w klimacie bez wielkiego przepychu i miła dla oka - dobra robota :-D=
Pinio - Sob 10 Cze, 2006 13:55

A ja bym zwiększył frame rate żeby animowała się płynniej.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group