SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Moja strona w SWiSH-u - strona rzućcie okiem.

grave - Czw 25 Maj, 2006 07:21
Temat postu: strona rzućcie okiem.
Witam, daję stronkę do oceny, wiem że nie jest idealna, jest trochę błędów, które popełniłem, i mam tego świadomość, ale co tam zobaczcie i oceńcie sami. Konstruktywna krytyka mile widziana, pozdrawiam.
www.fitnessgym.com.pl

nugatt - Czw 25 Maj, 2006 08:30

dlaczego po każdym kliknięciu w menu "ładuje się od nowa"?
grave - Czw 25 Maj, 2006 08:59

nugatt napisał/a:
dlaczego po każdym kliknięciu w menu "ładuje się od nowa"?


Tak chciał klient ,żeby to tło z kulturystą się pojawiało. Nie przegadasz ;)

erbe - Czw 25 Maj, 2006 09:10

1) hantle w menu po najechaniu robią się pikselowate
2) pasek przewijania po zjechaniu na sam dół wygląda jakby jednak nie był na samym dole (troszkę mu jeszcze brakuje)

poza tymi szczególikami - bomba! (albo bobba!) :)

grave - Czw 25 Maj, 2006 09:21

Cholera ^erbe ale masz oko ;) Dzięki
stefcio - Pią 26 Maj, 2006 10:30
Temat postu: odp
ładnie wszystko zrobione grafika wedlug mnie bardzo dobrze dobrana:)) ( sam bym takiej w zyciu nie zrobil:(()
grave - Wto 06 Cze, 2006 22:54

Dziękuję za wypowiedzi, pozdrawiam.
AproX D - Czw 08 Cze, 2006 18:03

fajnie zrobiona :) - lekko ucieka Ci górna zakładka jeśli się nie mylę o 1 pix tzn tam gdzie masz email - no chyba że to jest zamierzone :) . Wiem że to był pomysł zleceniodawcy ale to każdorazowe ładowanie trochę denerwuje :-\
deepx - Czw 08 Cze, 2006 18:18

Strona przyjemna dla oka.
Rzeczywiscie denerwuje kazdorazowe wczytywanie strony. Piszesz jednak, ze klient tak chcial ... hmmm... moze udalo by sie go przekonac, ze skoro ladowac maja sie podstrony to moze chociaz w obrebie strony glownej (glowna grafika pozostaje) a nie tak jak jest dotychczas, ze calosc znika przy ladowaniu.
Na moje oko nie pasuje do calosci ten przesuwak. Uwazam, ze jest za gruby.
Poprawilbym rowniez niektore zdjecia przy menu. Zwroc uwage na lewa nogawke spodni pani w dziale "o nas". Na krzesle za "pupcią" troche za duzy blur :)

Pozdrawiam,
Deepx


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group