SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Moja strona w SWiSH-u - Strona www od PODSTAW! Moja pierwsza strona w shwishmax,HELP

fox22 - Wto 28 Mar, 2006 17:40
Temat postu: Strona www od PODSTAW! Moja pierwsza strona w shwishmax,HELP
Witam. prosze o ocenę oraz o rozwiazanie sprawy ostatniego z buttonów LINK's oraz sprawy GALERII, z gala jest sprawa tego typu,ze po naciśnieciu, niby nie wy świetla foty ale jak się da F5 i jeszcze raz MENU i GALERIĘ to wczytuję , z tymi 2 rzeczami walczę i nie moge dojść Pewnie gdzieś zamotanie w AS
PROSZE O POMOC

rar znajduje się na stronie w dziale SSANIE , ten czerwony prostokąt :D

www.hdf.csnation.pl

erbe - Wto 28 Mar, 2006 18:24
Temat postu: Re: Strona www od PODSTAW! Moja pierwsza strona w shwishmax,
fox22 napisał/a:
(...)Jak narazie zrobiłem w nim intro do mojej sronki clanowej, które i tak jest biedne bo jeszcze nic nie umie :(
Nie pitol, jak na pierwszy raz całkiem nieźle.
fox22 napisał/a:
Prosze o pomoc w budowie stronki od podstaw. Ta która jest w linku jest zrobiona Dreamweaverem, grafika Photoshop Cs :D
fox22 napisał/a:
Chciałbym mieć ruchome menu, dobre intro :D , przejścia w podstronach itd... chcę zrobić stronkę na poziomie ale nie potrafię jeszcze nic posklejac w Swish-u :-\
Chyba żaden z zaawansowanych użytkowników tego forum, włącznie z Panem Rolandem nie umiał wszystkiego od razu ;) Cała wiedza na temat SWiSHA raczej u każdego z nich rodziła się w bólach. SWiSH jest znacznym ułatwieniem jeśli chodzi o animacje we Flashu ale nie oznacza to, że owe animacje same się zrobią ;)
fox22 napisał/a:
Od czego zaczynamy ...???
Od podstaw. Bez tego niczego się nie nauczysz ;)
fox22 - Wto 28 Mar, 2006 19:05
Temat postu: spoko, thx za comment
Może ktoś by mnie wprowadził w świat Swish-a???
Potrzebuję zrobić całe menu, jakieś znimowane :D i podstrony do tego... but HOW??
Każda stronka tu jakos powstała... więc podzielcie się wiedzą ze mną bym i jak mógł coś fajnego zrbić :D
Z gówy dziękuje...

P.s. Aha zapomniałem o czymś, flashem tez się bawię troszeczkę i mam zrobiony baner, ale nie potrafię go wczytać, ponieważ gdy dam import i wskażę na niego , plik swf ,to nie porusza się tak jak na mojej stronce ... tylko wyskakuje w scenie mnustwo klatek a to i tak stoic, tam jest kilka opcji i nie wiem co jest od czego... nie da sie po prostu zimportować tego swf-a tak by chodził ale nie wywalało mi tylu klatego, które i tak nie posuszją banerem...??

[ Dodano: Sro 29 Mar, 2006 18:40 ]
Wszyscy jakoś mają strony zrobione w swishu a nikt nie umie pomóc nowicjuszowi ?? ?
Chyba jakoś je zrobiliście????

[ Dodano: Czw 06 Kwi, 2006 14:58 ]
Temat można zamknąć, nikt nie pokwapił się ąłskawie mi pomóc, sam znalazłem kontakt do kilku osób i pomagają mi przez gg, ale spodziewałem się pomocy na forum |-) Jak łatwo się rozczarować??
ZAMYKAMY TEMAT!

romekrtk - Nie 09 Kwi, 2006 17:05

help:P
nugatt - Nie 09 Kwi, 2006 17:13

fox22 napisał/a:
Temat można zamknąć, nikt nie pokwapił się ąłskawie mi pomóc, sam znalazłem kontakt do kilku osób i pomagają mi przez gg, ale spodziewałem się pomocy na forum Jak łatwo się rozczarować
ZAMYKAMY TEMAT!
8:-(
no to zamykamy

maribt - Wto 11 Kwi, 2006 17:44

sory nuggat, że odblokowałem ale chcę zabrać głos :)

Co ty lisie chciałbyś żeby ktoś Ci stronkę zrobił ? zanim ktos Ci pomoże to musisz poweidizeć w czym a ty napisałeś, że chcesz się nauczyc robić stronki w swishu. To tak jakbyś wszedł na forum o nauce jazdy i poprosił żeby nauczyli Cie jexdzić.
Jeżeli chcesz odpowiedzi to najpierw musisz zadać pytanie.

fox22 - Wto 11 Kwi, 2006 19:59

witam ponownie...
napisałem czego potrzebuję... wystarczyłby jakis tutek albo gotowiec do edycji i wskazówki....
to tak nie wiele... patrz na samą góre :)

maroosz - Czw 13 Kwi, 2006 21:38
Temat postu: ocena...
Jak na pierwszy raz...Ciekawie...
daruj ze to piszę ale grafika mi się mocno nie podoba popracuj też nad tym :)

fox22 - Sob 15 Kwi, 2006 23:46
Temat postu: ZAMYKAMY ADMINKU ^^
Stronkę zrobiłem swoją pracą , tutkami i pomocą jednego kolesia... nie chciałem ,zeby ktokolwiek mi zrbił stronkę....
Bo lubię sam wszytko robić, ale od razu Warszawy nie zbudowali... !! :lol:

nugatt - Wto 18 Kwi, 2006 09:20

"cały naród buduje swoją stolicę"

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group