SWiSH Forum
Forum użytkowników programów SWiSH

Hyde Park - Kiedy nowa wersja Swisha?

Giecze - Pon 21 Mar, 2005 11:18
Temat postu: Kiedy nowa wersja Swisha?
Witam,

Może ma ktoś jakiekolwiek informacje o terminie wypuszczenia nowej wersji Swisha (następcy Maxa). Zdaje się, że mają dodać w końcu kilka przydatnych ficzerów (np. przejścia kształt>kształt). W sumie program bardzo fajny, szczególnie w relacji jakość/cena, jednak brakuje w nim kilku opcji. Wstrzymuję się z zakupem SwishMaxa czekając na nową wersję, gdyby było coś wiadomo nt. daty wydania lub chociaż warunków przyszłego upgrade'u... Macromedia dla mnie zbyt droga i chyba niepotrzebna.

Grzegorz

Delinquent - Pon 21 Mar, 2005 18:47

Tego samego mi brakuje...
zozio - Wto 22 Mar, 2005 07:48

Równierz czekam z niecierpliwością. Brakuje tu troszeczkę możliwości w samej grafice: jak w corelu hmmmmm.... rozmażyłem się :) 8) 8)
Henio - Pią 25 Mar, 2005 19:54

robiąc strony przykład w macrmedia a nie znasz dobrze jakiegos edytora grafiki chociaz jednego to masz pod górke a czasy kiedy bedziesz miał wszystko w jednym zanim beda to jeszcze minie troche czasu
bulion - Sob 26 Mar, 2005 10:19

Przenosze do Hyde Parku.
Taki kombajn byłby najlepszym rozwiązaniem!

Steelshaper - Wto 28 Lut, 2006 08:57

Już prawie rok, jak Giecze pytał o nową wersję program. Jestem obecenie w takiej samej sytuacji - nawet więcej - nie wstrzymuję się, tylko będę zmuszony kupić SWiSHA za kilka dni. Było by jednak miło wiedzieć czy nie będę za miesiąc kupował upgradu :) Może dystrybutor programu coś wie na ten temat?
bulion - Wto 28 Lut, 2006 14:39

Steelshaper, poślij maila do dystrybutora.
e-mail znajdziesz na swish.pl

Steelshaper - Sro 01 Mar, 2006 22:17

Posłałem zamówienie do dystrybutora. Więc jak znam swoje szczęście to nowa wersja programu powinna być najpóźniej za dwa tygodnie. :mrgreen:
roland - Czw 02 Mar, 2006 12:08

Trochę ponad pół roku temu otrzymałem informację, że następca :swishmax powinien się pojawić w czerwcu tego roku. Ale kto to wie ??
albercikk - Wto 27 Cze, 2006 14:14

Czerwiec się kończy...i narazie nic nie słychać....może ktoś ma bliższe info...kiedy można się spodziewać nastepcy Maxa oraz może jakieś szczegóły dotyczące zmian ?
Pozdrawiam

Mackas - Pią 25 Sie, 2006 22:09

Kończy się już sierpień, a o nowej wersji SWiSH nawet nie ma plotek, chyba producentowi się nie spieszy...
szkoda :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group